Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Zaktualizuj ją natychmiast.

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie.

Aby w pełni korzystać z Naszego sklepu dokonaj aktualizacji.Tak, chcę dowiedzieć się więcej

Sklep Skarbca Mennicy Polskiej

Przejdź do głównej treści »


 

Aktualnie przebywasz w:

Program Aurum

Program lojalnościowy AURUM stworzony został z myślą o Kolekcjonerach Skarbca Mennicy Polskiej. Na tej stronie znajdziesz oferty specjalne, dotyczące możliwości wykorzystania punktów promocyjnych, zgromadzonych na Twoim koncie. Zasada działania programu AURUM jest bardzo prosta. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut na
REJESTRACJĘ
Po jej wykonaniu, za każdy zakupiony na u nas numizmat/monetę, w zależności od jego rodzaju, otrzymasz określoną liczbę punktów promocyjnych do swojej puli. Dzięki tak zgromadzonym punktom możesz uzyskać zniżki na zakup naszych kolekcji, które często przekraczają 50-60% wartości ceny emisyjnej. Nie czekaj i już dziś zacznij oszczędzać – dołącz do ekskluzywnego grona kolekcjonerów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jeśli przystąpiłeś już do programu Aurum, informację o zgromadzonych punktach znajdziesz po ZALOGOWANIU SIĘ ("Moja konsola")

Po przystąpieniu do programu Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez Skarbiec Mennicy Polskiej S.A. w celach realizacji programu lojalnościowego „Aurum”, realizacji zamówienia oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz prawo do ich wglądu i poprawiania. Wniesienie sprzeciwu jest równoznaczne z rezygnacją z programu lojalnościowego „Aurum


Brak produktów spełniających kryteria.