Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Zaktualizuj ją natychmiast.

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie.

Aby w pełni korzystać z Naszego sklepu dokonaj aktualizacji.Tak, chcę dowiedzieć się więcej

Sklep Skarbca Mennicy Polskiej

Przejdź do głównej treści »


Aktualnie przebywasz w:

Nowy Bestseller Skarbca

Posted on 19-05-2014 by Skarbiec Mennicy Polskiej

Nieczęsto zdarza się, by jakiś produkt trafił na listę bestsellerów w ciągu zaledwie kilkunastu godzin. Tym razem tak właśnie się stało. Nowa kolekcja HISTORIA GODŁA POLSKIEGO światło dzienne ujrzała w piątek po południu, zaś w sobotę rano była już jednym z najlepiej sprzedających się produktów Skarbca Mennicy Polskiej.

HISTORIA GODŁA POLSKIEGO to wspólny projekt Skarbca Mennicy Polskiej i Akademii Obrony Narodowej. To kolekcja o wysokiej wartości edukacyjnej, przeznaczona dla prawdziwych patriotów, dla których Polska to dobro najwyższe. Na ośmiu srebrnych (Ag 999) numizmatach prezentowane są wybrane wizerunki ORŁA BIAŁEGO i to, jak nasze GODŁO zmieniało się przez wieki. Awersy zdobione są tampondrukiem. Wartości tej niezwykłej kolekcji dopełnia zarówno niski nakład (tylko 1 111 egzemplarzy), jak również CERTYFIKAT, który podpisany został przez Prezesa Zarządu SMP Dominika Wojnowskiego oraz przez Rektora Akademii Obrony Narodowej – gen. dyw. dr. hab. Bogusława Packa. W prezencie do kolekcji - srebrzony i oksydowany ORZEŁEK DO KLAPY.

Jesteśmy przekonani, że kolekcja „SYMBOLE NARODOWE – HISTORIA GODŁA POLSKIEGO” spotka się z Państwa zainteresowaniem i uznaniem. Klikając na obrazek poniżej traficie Państwo na stronę produktu, gdzie znaleźć można bardziej szczegółowe informacje o tej niezwykłej kolekcji.

 

 

godlo_kolekcja


Umieszczony w dziale Wpisy ogólne