Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Zaktualizuj ją natychmiast.

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie.

Aby w pełni korzystać z Naszego sklepu dokonaj aktualizacji.Tak, chcę dowiedzieć się więcej

Sklep Skarbca Mennicy Polskiej

Przejdź do głównej treści »


Aktualnie przebywasz w:

Monthly Archives: Luty 2015

 • Kilka dni temu, na dnie Morza Śródziemnego u wybrzeży Izraela, został odkryty niesamowity skarb. Nurkowie natknęli się na dwa tysiące złotych monet sprzed 1000 lat!
  Niecodziennego odkrycia dokonali członkowie klubu płetwonurków, którzy początkowo myśleli, że znaleźli zabawkowe monety dla dzieci. Kiedy zdali sobie sprawę z tego, co tak naprawdę spoczywa na dnie morza, niezwłocznie powiadomili izraelski [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


 • NAJSTARSZE DRZEWA ŚWIATA to niezwykła kolekcja czterech srebrnych monet o średnicy 38.61, ozdobionych drukiem cyfrowym, wyemitowana przez Centralny Bank Republiki Armenii. To niesamowita okazja by poznać jedne z najstarszych pomników przyrody, które od tysięcy lat są świadkami naszej historii. Gdyby tylko potrafiły mówić, miałby do opowiedzenia mnóstwo ciekawych opowieści.
  „Drzewa są po prostu piękne, potrzebują tak [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


 • „Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała.” – Paulo Coelho.
   
  Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień – Walentynki!
  To coroczne święto, przypadające na 14 lutego jest wspaniałą okazją do obdarowania ukochanej osoby wyjątkowym upominkiem.
  Aby zaoszczędzić Państwu czasu na nerwowe poszukiwania urokliwej niespodzianki dla ukochanej osoby przygotowaliśmy dla Państwa coś wyjątkowego [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


 • 2 kwietnia 2005 roku, w wigilię Niedzieli Miłosierdzia Bożego, zakończył swoją ziemską wędrówkę, a jednocześnie trzeci co do długości pontyfikat w historii papiestwa – ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II. Odszedł z tego świata, jednak jego nauki, idee i wartości, które głosił jako następca świętego Piotra pozostały i zostaną na trwałe w pamięci wszystkich nas.
  Za niespełna dwa miesiące [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


4 pozycji