Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Zaktualizuj ją natychmiast.

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie.

Aby w pełni korzystać z Naszego sklepu dokonaj aktualizacji.Tak, chcę dowiedzieć się więcej

Sklep Skarbca Mennicy Polskiej

Przejdź do głównej treści »


Aktualnie przebywasz w:

Monthly Archives: Luty 2014

 • "Pis­mo i sztu­ka to je­dyni świad­ko­wie czasów" - powiedziała Maria Dąbrowska, polska powieściopisarka. Sztuka jest duchowa. Sztuka uspokaja i uszlachetnia, jednoczy i dokonuje niezwykłych przemian. Dlatego też od wieków jest przedmiotem uwielbienia dla milionów osób na całym świecie.
  Osiem wspaniałych monet w kształcie kwadratu (40 x 40 mm, masa: 28,28 g), srebro najwyższej próby 999, zdobienie oksydą i [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


 • W dniach 7 - 9 lutego br. w Berlinie odbyły się kolejne, największe na świecie targi numizmatyczne World Money Fair. Czas na podsumowanie tego niezwykłego wydarzenia.
   

  Ponad 300 wystawców, ponad 60 mennic i banków z całego świata, ponad 15 000 odwiedzających - te imponujące liczby mówią same za siebie.
  Gościem honorowym była tego roku [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


 • Coraz głośniej robi się w mediach o naszej czterokilogramowej monecie srebrnej z wizerunkiem Jana Pawła II. Oto skan artykułu w gazecie "Super express" (klikając na skan, można go powiększyć):

   

  20140201_131818

   

  Artykuł zamieszczony został także na stronie internetowej SE, pod TYM LINKIEM.

  O naszej monecie napisała także Wirtualna Polska - artykuł można przeczytać TUTAJ


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


3 pozycji