Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Zaktualizuj ją natychmiast.

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie.

Aby w pełni korzystać z Naszego sklepu dokonaj aktualizacji.Tak, chcę dowiedzieć się więcej

Sklep Skarbca Mennicy Polskiej

Przejdź do głównej treści »


Aktualnie przebywasz w:

Monthly Archives: Styczeń 2014

 • Dokładnie za tydzień rozpoczną się berlińskie targi numizmatyczne World Money Fair. Wspominaliśmy już o liczbie odwiedzających i wystawców, zaprezentowaliśmy wizualizację stoiska, dziś natomiast napiszemy pokrótce o tym, co na targach zaprezentuje Mennica Polska (a naprawdę jest się czym pochwalić!).
  Kilkadziesiąt absolutnych nowości swoją premierę miało będzie właśnie na berlińskich targach numizmatycznych. Pokażemy tam m.in. przestrzenną monetę [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


 • Skarbiec Mennicy Polskiej, we współpracy z Mennicą Polską S.A., z okazji kanonizacji Jana Pawła II (27 kwietnia 2014), wyprodukuje jedyne w swoim rodzaju srebrne monety i złote numizmaty ŚWIĘTY WŚRÓD ŚWIĘTYCH.
  Na szczególną uwagę zasługuje największa na świecie srebrna moneta z wizerunkiem Papieża - Polaka:
  AŻ 4 KILOGRAMY WAGI I AŻ 150 mm ŚREDNICY!
  NAJCZYSTSZE SREBRO PRÓBY 999,9!
  NAKŁAD [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


 • Jak co roku, Mennica Polska weźmie udział w największym w branży numizmatycznej wydarzeniu - targach World Money Fair, które odbędą się w Berlinie w dniach 7 - 9 lutego.
  Ponad 300 wystawców, około 60 mennic i banków z całego świata, a do tego ponad 15 000 odwiedzających - tak mniej więcej przedstawiają się coroczne statystyki World [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


 • Coraz bliżej do Walentynek, a dla wielu również coraz bliżej do ostatecznego podjęcia decyzji, co kupić ukochanej osobie.
  Wyprodukowany w Mennicy Polskie piękny zestaw dwóch monet, razem tworzących kształt serca, to idealne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chcieliby ofiarować swojej drugiej połowie prezent trwały, oryginalny i cenny: srebro wysokiej próby 999, waga: 2 x 0,5 uncji [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


 • Dziś chcielibyśmy polecić Państwu kolekcję S.O.S. dla Świata, przedstawiającą zagrożone gatunki zwierząt. Błędem byłoby jednak sądzić, że zainteresuje ona wyłącznie pasjonatów przyrody, albowiem także pozostali kolekcjonerzy z pewnością docenią jej piękno i wyjątkowość.
  Kolekcja składa się z dziesięciu monet, wybitych w srebrze wysokiej próby 999, zdobionych drukiem cyfrowym i SWAROVSKI ELEMENTS. Wyemitowana zostanie w niskim nakładzie [...]


  Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


5 pozycji