Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Zaktualizuj ją natychmiast.

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie.

Aby w pełni korzystać z Naszego sklepu dokonaj aktualizacji.Tak, chcę dowiedzieć się więcej

Sklep Skarbca Mennicy Polskiej

Przejdź do głównej treści »


Aktualnie przebywasz w:

W mrocznym klimacie...

Posted on 06-12-2013 by Skarbiec Mennicy Polskiej

Orkan dotarł w końcu do Polski. Po całodziennej śnieżycy nastał mrok. Nadal bardzo mocno wieje. Sceneria nieco jak z horroru... I tak się złożyło, że do Skarbca wprowadziliśmy przed kilkoma dosłownie dniami monetę, która idealnie oddaje takie właśnie mroczne klimaty.

Moneta WILKOŁAK (The Warewolf), z serii Mityczne Stworzenia, wyemitowana została przez Palau, ma nominał 10$, wybita została w srebrze próby 999 i waży aż dwie uncje. Ma też bardzo niski nakład - zaledwie 999 egzemplarzy i nietypowe zdobienie - marmur patynowany (imitujący Księżyc). Oferowana jest w eleganckim pudełku.

Warto zapoznać się z tą nietypową monetą bo, mimo mrocznego tematu, tchnie od niej optymizmem - jak się bowiem okazuje, nie wszystko w świecie numizmatyki już było, a więc z pewnością przyszłość także przyniesie nowe, zaskakujące tematy, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej o monecie WILKOŁAK przeczytacie Państwo TUTAJ

 

werewolf_r

werewolf_a

werewolf_boxwerewolf_box_open


Umieszczony w dziale Wpisy ogólne