Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Zaktualizuj ją natychmiast.

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie.

Aby w pełni korzystać z Naszego sklepu dokonaj aktualizacji.Tak, chcę dowiedzieć się więcej

Sklep Skarbca Mennicy Polskiej

Przejdź do głównej treści »


Aktualnie przebywasz w:

Monthly Archives: Maj 2014

  • Nieczęsto zdarza się, by jakiś produkt trafił na listę bestsellerów w ciągu zaledwie kilkunastu godzin. Tym razem tak właśnie się stało. Nowa kolekcja HISTORIA GODŁA POLSKIEGO światło dzienne ujrzała w piątek po południu, zaś w sobotę rano była już jednym z najlepiej sprzedających się produktów Skarbca Mennicy Polskiej.
    HISTORIA GODŁA POLSKIEGO to wspólny projekt Skarbca Mennicy [...]


    Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


  • Miło nam poinformować, iż Mennica Polska zdobyła dwie główne nagrody na XXVIII Mint Directors Conference. W sumie rozdane zostało osiem nagród.

     
    Nagrody przyznane zostały dla monet najbardziej zaawansowanych technologicznie.
     

     
    Pierwsza z nagrodzonych monet to Fortuna Redux (wyemitowana przez Niue Island pierwsza na świecie moneta w kształcie walca, wybita w srebrze próby 999 i masie [...]


    Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


  • W ostatnim czasie, głównie przy okazji kanonizacji Jana Pawła II, zaczęliśmy otrzymywać wiele informacji o pseudomennicach, które próbują oferować klientom produkty powstające zwykle w Chinach - źle wykonane, nie trzymające standardów, do których produkcji używa się materiałów nieznanego pochodzenia.
    Firmy te, owszem, korzystają z nazwy „mennica”, ale nie mają nic wspólnego z biciem monet. Co [...]


    Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


  • Przedstawiciele Mennicy Polskiej i Skarbca Mennicy Polskiej obecni byli na wręczeniu nagród (ufundowanych również przez Mennicę Polską) "Halabardy 2013", które odbyło się w siedzibie Akademii Obrony Narodowej.
    Halabardami uhonorowani zostali dziennikarze, którzy najrzetelniej, najciekawiej i z poszanowaniem wszelkich zasad etycznych obowiązujących w tym zawodzie, prezentowali w roku 2013 problematykę bezpieczeństwa i obronności.
    Relacja z wydarzenia znajduje się [...]


    Umieszczony w dziale Wpisy ogólne


4 pozycji